1

Klasiskais stils.

Visizplatītākais variants. Lakonisks, savaldīgs. Tills, bīdāmie aizkari divi un vairāk, ar aizkaru turētāju un bez.

francuzskiye-shtory-negeloye-pomecheniye1

Franču aizkari

Stacionārie, paceļamie. Daudzsekciju drapējums visā aizkaru platībā. Ieloču esamība visā aizkaru garumā.

Безымянный-1

Romiešu aizkari

Paceļamie aizkari, gan gofrētas, gan taisnas, gan citas variantus. Paceļot salokas horizontālās krokās, pārsedzošās viena otru. Paceltā veidā izmērs ir līdz +- 30 cm. LoLe ateljē laipni piedāvās dažādus variantus.

Balloon-Roman-Style

Austrijas aizkari

Stacionārie un paceļamie. Daudzsekciju drapējums visā aizkaru garumā, izņemot apakšējo daļu. Aktivizējot pacelšanas mehānismu, aizkars pacēlās uz augšu un ir +-60 cm.

люверсы

Aizkari uz luversiem

Luversi – dekoratīvi plastmasas gredzeni uz aizkara malas uzstādīti ik pēc 16-18 cm. Tām cauri tiek izbāzts stienis. LoLe ateljē sortimentā ir dažādās krāsas plastmasas gredzeni.

susana_8

Cietie lambrikeni

Auduma citās konstrukcijas. Cietumu iegūst pateicoties ‘bando’ izmantošanai (stingra līmes starplika). LoLe ateljē ir iespējams izgatavot vienkrāsainas, daudzkrāsainas un ažūras.

f681e8576cce13b990bbc70f0e674fa4

Pārsegi

LoLe ateljē pārsegi tiek izgatavoti ar oderes audumu cauršūts sintepons, no vienkāršiem lakoniskiem veidiem līdz vissarežģītākajiem ar drapējumu, krokām un dažādas dekoratīvās furnitūras pielietošanu.

modern-interior-design-middle-eastern-style-12

Dekoratīvie spilveni

Vai var iedomāties mājīgumu bez mīksta spilvena! Šī veida tekstilam fantāzija ir bezgalīga! Tās ir vienkāršās, kvadrāta, taisnstūra, apaļās un ovālās formās. No visvienkāršākajiem līdz sarežģītām ar krociņām un volāniem.